Komfortowy transfer z lotniska do hotelu

Transport
transfer z lotniska do hotelu

Transfer z lotniska po wielogodzinnej podroży samolotem jest wyjątkowo męczący. Nawet półgodziny przejazd może zepsuć humor, zwłaszcza gdy jedzie się na ważne spotkanie. Jeżeli chce się uniknąć ścisku w komunikacji publicznej, czy opóźnień, warto zdecydować się na zamówienie prywatnego transferu z lotniska do hotelu.

Przejazd nie tylko dla VIP-ów

Aby zamówić przejazd z lotniska do hotelu, wystarczy skorzystać z oferty prezentowanej między innymi przez krk.taxi. Dojazd z Balic do centrum Krakowa komunikacją autobusową jest mało komfortowy i zajmuje około 45 minut. Jeżeli zamówi się prywatny transfer, przejazd zajmie około 20 minut, a w dodatku zostanie się odebranym spod lotniska i przewiezionym bezpośrednio do miejsca docelowego – zniknie konieczność przechodzenia piechotą z przystanku do hotelu. Dojazd taksówką jest zatem szczególnie komfortowy w chłodne, zimowe dni i mroźne wieczory, gdy nawet kilkuminutowy spacer może zakończyć się przeziębieniem.

Prywatny transfer z lotniska jest oferowany osobom prywatnym oraz grupom kilku osób. Taksówkę zamawia się przez prosty i wygodny system, który gwarantuje, że samochód będzie czekać na wskazaną osobę. Ponadto w ciągu 12 godzin przed terminem realizacji zlecenia ma się możliwość zmiany godziny czy ilości osób, które mają zostać odebrane z lotniska. Co ważne, wszystkie przejazdy są realizowane przez licencjonowane pojazdy, posiadające ubezpieczenie na wypadek kolizji drogowej, w której ucierpi pasażer.

Wybierz taksówkę z dowolnej firmy

Korzystając z oferty krk.taxi, ma się możliwość wyboru dowolnej firmy taksówkarskiej. Dzięki temu można dotrzeć z lotniska do centrum Krakowa bez obaw o to, że zamówiony samochód będzie niedostosowany do określonych potrzeb. Bez problemu można znaleźć auto, do którego z łatwością wsiądzie osoba o ograniczonej sprawności ruchowej. Równie prosto można zamówić samochód wyposażony w dziecięce foteliki, które gwarantują bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów.

Dzięki prostemu systemowi zamawiania taksówek online, można skorzystać nie tylko z opcji komfortowego przejazdu z lotniska do hotelu. W razie potrzeby istnieje możliwość zamówienia transferu pomiędzy lotniskami w kraju, bądź przewozu w dowolne miejsce na Podhalu. Taka usługa pozwala bez trudu przemieszczać się w miejsca, do których długo jedzie się komunikacją publiczną. Jest to ważne zwłaszcza dla osób zapraszanych na konferencje do Nowego Sącza czy Krynicy, jak również dla mieszkańców terenów górskich, którzy chcą jak najszybciej dotrzeć do domu po wielogodzinnej podróży.